APIE

Sveika užsukusi į mano puslapį. Labai džiaugiuos, kad domies makiažo paslaugomis!

Esu vizažistė Agnė Valaitienė ir nuo 2010 metų padedu moterims, merginoms ne tik pasiruošti šventei, bet ir pažinti savo veidą, paryškinti žavesį ir svarbiausia-puikiai jaustis.  Ypatingą makiažo kūrimo filosofiją man perteikė vizažo studijos Paryžiuje. Čia gavau labai tvirtus specialybės pagrindus, tokius kaip skirtingos makiažo technikos, veido morfologija ir jos modeliavimas, meistriškas produktų pritaikymas pagal veido odą, spalvotyra. Nuostabi, įkvėpimu alsuojanti šio miesto aplinka, žmonės, intensyvi praktika televizijos ir mados renginių užkulisuose tapo neįkainojama patirtimi, kuria iki šiol  su didžiausiu malonumu dalijuosi, visų pirma ruošdama būsimąsias nuotakas, taip pat kurdama rafinuotą šventinį ar įspūdingą fotomakiažą, konsultuodama kosmetikos priemonių pasirinkimo klausimais ir vesdama individualias bei grupines makiažo pamokas.

DARBO STILIUS

ia1600910_015

Mėgstu pasitarti, įsiklausyti į lūkesčius, todėl visuomet dirbu priešais veidrodį. Stebėdama savo veido pokyčius, galite pasakyti savo nuomonę  jau makiažo eigoje. Klientes skatinu domėtis grožio naujovėmis ir paieškoti pavyzdžių, kaip norėtų atrodyti savo šventėje. Nors puikiai atlieku ryškesnius šventinius ir fotomakiažus, labiausiai džiaugiuosi kurdama subtilius, švelnių spalvų makiažus,  nepastebimai susiliejančius su su jūsų natūraliu grožiu. Dėl to pasirinkau būtent vestuvinio makiažo sritį ir džiaugiuosi kasmet sulaukdama vis daugiau manimi pasitikinčių klienčių. O dėka pažangių priemonių ir profesionalaus padengimo, net ir itin natūralus makiažas patvariai išlieka ne tik visą svarbiausią dieną, bet ir nepriekaištingai  fiksuojamas fotografijose ar video juostoje. 

KVALIFIKACIJOS KĖLIMAS

Stengiuosi nuolat tobulėti, susipažinti su produktų naujovėmis, jų panaudojimo gudrybėmis, tendencijomis, nes makiažo pasaulyje vyksta labai daug pokyčių. Iš seminarų gausos tenka kruopščiai atsirinkti, kur dalyvauti ir iš ko mokytis. Labiausiai vertinu asmeninius mokymus su praktika ir tarptautines parodas. 

_dsc4536-web

 

Foto-A. Balaišis ir E. Šutienė