Justės vestuvinis makiažas. Žingsnis po žingsnio

Pažiūrėkit, kaip dailiai ir nuosekliai Justės vestuvių fotografė Dainė Ganatauskaitė užfiksavo kiekvieną nuotakos makiažo žingsnelį!

Pirmiausia su Juste susitikimom bandomajam makiažui, sužinojau, kad romantiškas stilius būsimai nuotakai arčiausiai širdies.

Vestuvių dieną makiažą pradėjau veido drėkinimu. Leisdama kremui susigerti į odą, paruošiau akis. 

Pirmiausia paryškinau blakstienų augimo liniją “nematomu“ pravedimu. Šį pravedimo būdą vadinu nematomu, nes užmerkus akis atrodo, kad ant voko nėra ryškios linijos-linija lieka tik tarp blakstienų. Tokį akies paryškinimą rekomenduoju ir kiekvienos dienos makiažui, nes akys atrodo ryškiau, tačiau neapsunkintos juoda linija.

Voką modeliuoju žemės spalvų tonais, geriausiai derančiais prie nuotakos akių, plaukų ir odos atspalvio.

Blakstienas padengusi pirmu tušo sluoksniu, klijuoju kuokštelius. Padažyti tušu prieš klijavimą yra patogu dėlto, kad natūralios blakstienos tampa stabiliu pagrindu pridėtinėms, kurias užklijavus akies forma dar labiau pabrėžiama.

Tuomet dar šiek tiek paryškinu akis šešėliais ir padengiu blakstienas antru tušo sluoksniu.

Blakstienų tušą vestuvės naudoju tokį, kuris nusiplauna tik su šiltu vandeniu. Tai naujos kartos tušo formulė, kurios dėka dienos bėgyje, tušas nebyra, netepa, yra atsparus drėgmei, vandeniui, tačiau vakare nesudėtingai nusiplauna šiltu (38-39 laipsnių) vandeniu.  Kai nuotakos nori jaustis dar labiau užtikrintos, tuomet pirmąjį sluoksnį padengiu paprastu tušu, o antrąjį-atspariu vandeniui. Tokiu būdu akys taip pat išlieka visą dieną puikios būklės, o vakare nusiplauna lengviau, nei vien vandeniui atparus tušas.

Kai akys padažytos, oda sudrėkinta, laikas veidą padengti kremine pudra, užfiksuoti sausa pudra ir pakontūruoti veidą, paryškinti skruostus ir lūpas. Aš dažnai derinu lūpų ir skruostų spalvą ir stengiuos parinkti atsplavį, labiausiai kontrastuojantį su akių spalva.

Turbūt didžiausias namų darbas, kurį užduodu būsimosioms nuotakoms, tai lūpų dažų pasirinkimas.

Pabaigai dar pakoreguojų antakių ryškumą ir papudruoju dekolte.


Jūs žinot, kokia man svarbi jūsų nuomonė. Esu tikra, kad kiekviena nuotaka turi savo unikalią viziją, kaip šią dieną nori matyti save. Ir labiausiai už viską noriu jums padėti tai atskleisti, užtikrindama makiažo kokybę, proporcijas, spalvinę harmoniją, bet akcentuodama jūsų individualumą :)

;)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s