Tobulinimosi kursas su Kristina Gasperas

Šiandien, žvelgdama į rudeniškai saulėtą dangų, prisiminiau, kaip pavasarį skridau į Londoną, pas ypatingą vestuvinio makiažo meistrę Kristiną Gasperas. Jau praėjo pusmetis. Visą vasarą tobulinau praktiškai, ką išmokau vienos dienos mokymuose.

Ieškodama mokymų, Kristiną atradau tiesiog google paieškoje įvedusi “Best wedding makeup artist London“. Man jos kurti makiažai buvo išskirtinai nuostabūs! Tinklalapis labai informatyvus ir nuoseklus, labai gražūs įkelti video. 2013metais Kristina buvo pripažinta geriausia vestuvinio makiažo meistre UK (The 2013 wedding industry awards, national winner). Kurį laiką tiesiog stebėjau facebook paskyrą ir naujai keliamus darbelius, kol neperskaičiau kad ji-LIETUVĖ!! Man tai buvo kažkas tokio!!

Kristina viską parodė, įvairiausias subtilybes, naudojamus produktus, pasidalijo visais asmeniniais atradimais ir profesinėm paslaptim. Daugelį dalykų pasisavinau ir naudoju atlikdama kiekvieną makiažą. Taip pat didelė dalis dar laukia mano rankų ir akių įgūdžių ypač spalvotyra. Kristina Gasperas man-viena didžiausių autoritetų. O jos atlikti makiažiai tokie, kuriuos norisi suvalgyti! :)

Čia mūsų bendri darbeliai. Kristina taip pat tobulai ir fotografuoja.

Natasha-4 Natasha-2 Natasha-10 Natasha-6 Gintare_-2 Gintare_-4 Gintare_-7 Gintare_-9 IMG_3164

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s