MAKE UP FOR EVER seminaras apie vestuvinį makiažą su Laila Friedli

Penktadienį, 2014 m. gegužės 30d. Vilniuje vyko Make Up For Ever Lithuania organizuotas seminaras tema “Vestuvinis makiažas“.

IMG_4291

Po 2009m. praleisto pusmečio Paryžiuje, žymiausioje vizažo akademijoje MAKE UP FOR EVER ACADEMY, nuo ryto iki vakaro klausius paskaitas, stebėjus demonstracijas ir atlikus praktiką pačiuose įdomiausiuose renginiuose ir projektuose, ilgą laiką jokių papildomų seminarų man nesinorėjo. Todėl dabar labai laukiau šio praktinio užsiėmimo.

Laila Friedli yra tarptautinė MAKE UP FOR EVER Pro trenerė ir makiažo meistrė. Labai taktiška, draugiška ir seminarų metu nuoširdžiai dalijasi savo patirtimi

IMG_4293

IMG_4294

Laila nusprendė pademonstroti klasikinį makiažą, daugiausia dėmesio skiriant vandeniui atsparių produktų parinkimui ir kombinavimui. Žinoma, aš labai tikėjausi pamatyti originalią vestuvinio makiažo versiją, juolabiau, kad Kristina-idealus modelis, jai viskas tinka. Bet kaip Laila ir pristatė – atliekant klasikinį “vėduoklės“ principo makiažą niekada nesuklysi – jis tinka kiekvienos spalvos ir formos akims. Naudojo trijų  atspalvių rudą spalvą, nuo kreminės iki šokoladinės. Šviesinant vidinį akies voką ir tamsinant išorinį.

IMG_4296

Po to akių makiažą dekoravo žėrinčiomis deimantinėmis dulkėmis (diamond powder), blakstienų kuokšteliais, klijavo baltus ir juodus kristalus ir akcentavo lūpas, parinkdama tamsiai raudoną, burgundišką spalvą.

IMG_4304 IMG_4306

Nors plika akimi makiažas atrodė gan ryškus ir itin drąsus, turint omenyje kad tai skirta vestuvėms, nuotraukose jis neatrodė perkrautas. O pridėjus vestuvinę suknelę, viskas atrodė tiesiog puikiai.  Tik nuotraukos nespėjau padaryti, nes tuomet prasidėjo mūsų praktika! Gerai, kad bent sumojau pasiimti savo darbinį krepšį, nes atvykusi į Vilnių supratau, kad visos seminaro dalyves turi atsivedę modelius…o aš jo neturėjau! :) Ir kaip gerai, kad mano kolegė vilnietė,  salono Mr.Beauty kosmetologė-vizažistė Vilma, , ištrūkusi iš darbo, atskubėjo į pagalbą!

IMG_4318

Mano planas buvo Vilmai sukurti švelnų ir lengvą makiažą, taip mėgiamą daugumos nuotakų. Taip kaip nuotraukoje apačioje. Dar būčiau pridėjusi blakstienėlių, paryškinusi lūpas ir pagyvinusi skruostus ir turėčiau nepriekaištingą vestuvinį makiažą.

IMG_4319

Bet kai pasitariau su Laila ir pačia Vilma, pasirodo ryškumo reikia ženkliai daugiau :) Taigi, galutinis rezultatas buvo toks:

IMG_4320

Lūpos ir vėl ryškiai oranžinės :) bet tik dėl to, kad tokį pieštuką jau turėjau ir norėjau išbandyti ilgalaikius Make Up For Ever lūpų dažus,  o iš seminaro metu esančiųjų šis madingas atspalvis Vilmai tiko geriausiai. Šių lūpų dažų tekstūra man pasirodė labai sunki, tiršta ir juos dengti sudėtinga, bet  ilgalaikis efektas to vertas.

IMG_4335 IMG_4336 IMG_4328

Apibendrinant renginį, buvo labai įdomu pamatyti dirbančias kitas visažistes, pasikartoti, kas pamiršta, pabandyti naujus produktus, išgirsti tarptautinės meistrės pastabas ir patarimus, padiskutuoti su Vilma apie mažas profesines gudrybes. Ypač smagu gauti diplomą ir naudingų  Make Up For Ever dovanėlių.

IMG_4339

O pats vestuvinis makiažas kiekvienu atveju labai individualus, stilius ir ryškumas priklauso nuo nuotakos lūkesčių, kurių privalu laikytis. Svarbiausia, kad tiek švelnus, romantiškas makiažas, tiek ir ryškesnis solidus vizažas, būtų atliktas tinkamais produktais, atspariais, vandeniui, drėgmei ir kad nuotaka galėtų jaustis komfortiškai.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s