Paskaita apie vestuvinį makiažą. Ką būtina žinoti ir kaip pasiruošti

Dažniausiai prieš vestuves su kiekviena kliente, susitinkame asmeniškai. Kartais pasidarome bandomąjį makiažą, kartais tik aptariame detales. Šios bendros paskaitėlės metu galėjau plačiau papasakoti apie pasiruošimą vestuvių dienai, parodyti makiažą, išgirsti skirtingas nuomones, lūkesčius, pateikti idėjų, padiskutuoti su merginomis.

Čia apibendrinsiu paskaitėlės informaciją:

1. Veido odos priežiūra

Gražiam makiažui labai svarbu sveika oda. Paskaitėlės metu aptarėm veiksmingus, namuose naudojamus, metodus, kad oda būtų nepriekaištinga ne tik prieš vestuves, bet ir kiekvieną dieną.

2. Vestuvinio makiažo eiga ir technika

Makiažo demonstracijai pasirinkau klasikinį vestuvinį makiažą, kur svarbiausia puikiai paruošta veido oda ir natūraliais, žemės spalvų tonais išryškintos akys. Rūtelė sutiko pabūti mano modeliu.

2

IMG_1326resize

3. Makiažo tendencjos 2014

Natūralių spalvų makiažą papildžiau  auksinių šešėlių spindesiu ir mandarinų spalvos lūpų dažais – 2014-ųjų vasarą madingais makiažo akcentais.

3

Papildomų blakstienų kuokšteliai visuomet padailina žvilgsnį. Atrodo natūraliai ir   išryškina akis.

4

4. Nuotakos stilius. Harmoninga visuma.

IMG_1364resize

Neapsisprendusioms, kaip nori atrodyti savo svarbiausią dieną, turiu puikią idėją. Jai pritartų stilistai ir įvaizdžio specialistai. Tiesiog suteikite savo stiliui pavadinimą. Dekoratyvinės kosmetikos gamintojai, vestuvinių suknelių kūrėjai, šventės dekoratoriai, kaip susitarę, siūlo penkis skirtingo stiliaus pavadinimus – romantiškas, elegantiškas, rafinuotas, sentimentalus ir ekstravagantiškas. Tai lengviausias būdas sukurti stilingą visumą savo vestuvių dienai, įskaitant suknelę, makiažą, šukuoseną, aksesuarus.

5. Vestuviniai aksesuarai

Jūsų pasirinkti papuošalai greičiausiai taps šeimos relikvija, perduodama iš kartos į kartą. Todėl jų pasirinkimas toks svarbus ir reikšmingas. Juolabiau, kad aksesuarai yra pats tinkamiausias būdas subtiliai atskleisti charakterį.

lbj1

Žinau, kaip sudėtinga rasti kažką autentiško ir įmantraus, kartu šiuolaikiško ir patvaraus. Šukutės į plaukus šukuosenos ar nuometo dekorui apskritai yra retenybė. Todėl būsimoms nuotakoms labai norėjau parodyti įspūdingus LavenderbyJurgita vestuvinius papuošalus.  Džiaugiuosi, kad paskaitėlės metu turėjau tokią galimybę.

6. Šukuosena kiekvienai dienai

Parodžiau kelis variantus, kaip greitai ir gražiai pasidaryti kasdienę šukuoseną.

6

Peržiūrėjus spausdintas fotografijas, lengviau apsispręsti dėl intensyvumo ir stiliaus savo vestuvėms. Vestuvinio makiažo darbų albumą visuomet galima pavartyti mano darbo vietoje- grožio namuose Old Town, ir vestuvinių suknelių salone – MJ Salonas.

1

Tiek bendros informacijos. Dėkoju merginoms už puikiai praleistą laiką, Renatai už jaukias nuotraukas ir naudingus patarimus, kaip atrodyti gražiausiai vestuvinėse nuotraukose (www.fotouoga.lt). Šis straipsnelis –  atmintinė ir negalėjusioms prisijungti.

O šviežutėlės, šiltos, saldžios bandelės, kaip ir buvo galima tikėtis, tapo puikia dekoracija. Nepagalvojau apie tai, kad jomis prieš vestuves niekas nesilepina :) Užtat po paskaitėlės pasilepinau aš :)

IMG_1280resize

Su saulėtais linkėjimais,

Agnė V.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s